KRYTA
PŁYWALNIA
DELFIN

WYCIĄG
POD DĘBEM

SKATE
PARK

STADION
BESKID

BOISKO
W WIŚLICY

BOISKO
PRZY SP8

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwany SOSiR jest zakładem budżetowym gminy Skoczów, nie posiadającym osobowości prawnej.

Do zakresu działalności SOSiR-u należy zarządzanie gminnymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą oddanymi SOSiR-owi...

Link do biuletynu informacji publicznej

Najbliższe imprezy

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2023
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami" - II sesja

2024-03-20 godz. 15:30
Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Skoczowie zapraszają na...
Rozwiń

Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami" - II sesja

2024-03-20 godz. 15:30

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 w Skoczowie zapraszają na Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami". Turniej zostanie rozegrany na Auli Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie.

Zwiń

AKTUALNOŚCI

informacja

SOSiR - Aktualne informacje!!! Zapraszamy

2024-02-20

Aktualności  * Godziny otwarcia * Cennik

 

Rozwiń

SOSiR - Aktualne informacje!!! Zapraszamy

2024-02-20

Basen  czynny:

od poniedziałku do piątku od godziny 

10.00 - 22.00

w soboty od godziny 08.00 - 22.00

            w niedziele i święta od godziny

 10.00 - 22.00

 


 Przypominamy !!!

Ze względu na prowadzone na basenie zajęcia zorganizowane, część torów może nie być dostępna dla klientów indywidualnych.

Prosimy przed skorzystaniem z basenu o zapoznanie się z grafikiem rezerwacji torów.

Grafik rezerwacji torów Basenu sportowego (obowiązuje w dni szkolne) - kliknij

Grafik rezerwacji torów Basenu rekreacyjnego (obowiązuje w dni szkolne) - kliknij


 Cennik usług na basenie  - kliknij

     


 

Obiekt honoruje karty:

                                                 fit         PZU SPORT             MULTI          MEDI

                                                                VANITY STYLE                              PZU SPORT                      BENEFITSYSTEM                     MEDICOVER         


STREFA SAUN PRZY BASENIE

Pamiętaj !!! Korzystanie ze strefy saun przy basenie jest usługą dodatkową dla korzystających z basenu, w tym przypadku obowiązuje dodatkowa opłata niezależna od opłaty wejścia na basen.

Pływalnia dysponuje dwoma dziesięcioosobowymi saunami suchymi, dwoma dziesięcioosobowymi saunami parowymi, sauną typu infrared, beczkami z zimną wodą do schładzania się, wypoczywalnią.

STREFA SAUN CZYNNA:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU: OD GODZ. 10.00 - 21.30 

SOBOTA, NIEDZIELA I ŚWIĘTA : OD GODZ. 10.00 - 21.30                                                                                                                       

 BILET sauna NORMALNY : 

 DO GODZ. 18.00 -  12 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN ,  PO GODZ. 18.00 -  16 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN

 BILET sauna ULGOWY  dla dzieci do 12 lat pod opieką osoby dorosłej - wiek należy udokumentować, dotyczy tylko klientów indywidualnych

 CAŁY DZIEŃ :  12 ZŁ + WEJŚCIE NA BASEN 


 


 KRĘGIELNIA

KRĘGIELNIA  CZYNNA :

 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZINY -  13.00 - 22.00

 - W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD GODZINY - 10.00 - 22.00


- OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 30 zł/1 tor/godzina

- W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA - 45 zł/1 tor/godzina


 REZERWACJA KRĘGIELNI:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 08.00 - 10.00, tel. 33853-18-20, wew. 103 lub osobiście w biurze pływalni

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 10.00 -13.00, tel. 33853-18-20, wew. 101 lub osobiście w kasie

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 13.00 -22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kregielni

W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA   OD 10.00 - 22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106  lub osobiście w kręgielni

   

 


 

 KORTY TENISOWE, ŚCIANKA

 

    DNI TYGODNIA                                     GODZINY OTWARCIA                                            CENA ZA KORT

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU                    OD 08.00 - do zmroku                                          20,00 ZŁ/GODZ.

SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA                    OD 08.00 - do zmroku                                           25,00 ZŁ/GODZ.

 

KORZYSTANIE ZE ŚCIANY TRENINGOWEJ - 7,00 ZŁ/GODZ.

WYPOŻYCZENIE RAKIETY TENISOWEJ - 7,00 ZŁ

 

REZERWACJA KORTÓW :

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 08.00 - 10.00, tel. 33853-18-20, wew. 103 lub osobiście w biurze pływalni

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 10.00 -13.00, tel. 33853-18-20, wew. 101 lub osobiście w kasie

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU       OD 13.00 -22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106 lub osobiście w kregielni

W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA   OD 10.00 - 22.00, tel. 33853-18-20, wew. 106  lub osobiście w kręgielni

 

 

          

        


 SKATEPARK & FLOWPARK & PUMPTRACK & PLAC ZABAW

 OBIEKTY CZYNNE CAŁODOBOWO


 

 STADION MIEJSKI

IM. RUDOLFA KUKUCZA

CZYNNY :

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 07.00 - 22.00


 

W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA

obiekt czynny wyłącznie w celu przeprowadzenia planowanych meczy oraz innych imprez sportowych


 

GOSPODARZ OBIEKTU

    (+48)  698-668-739

 

Cennik usług na Stadionie Miejskim - kliknij

 

 

   

 

 


  BOISKO W WIŚLICY

MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z BOISKA

WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI W SEKRETARIACIE SOSiR

   (33) 853-18-20, wew. 116


   BOISKO PRZY SP-8

CZYNNE

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZINY 08.00 -21.00

SOBOTA,NIEDZIELA - NIECZYNNE


 

WYCIĄG NARCIARSKI "POD DĘBEM"

NIECZYNNY


 

USŁUGI  PROWADZONE PRZEZ

PRZEZ FIRMY ZEWNĘTRZNE

 


SIŁOWNIA 

MegaGym

     (+48) 507-433-826  

 


 

 FITNESS

 

 Instruktor: Marlena Ziarko

    (+48) 691-961-123

PONIEDZIAŁKI I ŚRODY

  18.00 - 19.00

 


 

MASAŻE

Termin i zakres masażu należy uzgodnić telefonicznie

(+48) 506-626-813 

 


 

 

 

Zwiń
Kalendarz imprez 2024

Kalendarz imprez SOSiR 2024

2024-02-20
Rozwiń

Kalendarz imprez SOSiR 2024

2024-02-20
Do pobrania:
  • Kalendarz imprez 2024 Kalendarz imprez 2024
Zwiń
plakat mały

Skoczów Biega VIII edycja

2024-01-29

SOSiR zaprasza na kolejną edycję zawodów w biegach przełajowych. 

Rozwiń

Skoczów Biega VIII edycja

2024-01-29

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 marca 2024 roku

zaprasza na

 VIII edycję zawodów w biegach przełajowych

"SKOCZÓW BIEGA"

 


Termin zawodów: 23 marca 2024r. (sobota), godz. 10.00.

Biuro zawodów: budynek górnej stacji wyciagu narciarskiego "Pod Dębem" przy ulicy Gajowej w Skoczowie - czynne od godziny 08.30.

Miejsce startu i mety : okolice budynku górnej stacji wyciągu narciarskiego "Pod Dębem" przy ulicy Gajowej w Skoczowie.

Trasa zawodów: trasa przebiega wokół Górki Wilamowickiej.


Chętnych zapraszamy do zapisów drogą internetową link - kliknij tutaj  lub w dniu imprezy w biurze zawodów  od godziny 08.30 - 10.00

Prosimy zapoznać się z regulaminem imprezy!!!

Do pobrania:
  • Regulamin zawodów Regulamin zawodów
  • Formularz zgłoszenia Formularz zgłoszenia
  • Mapa trasy Mapa trasy
  • Plakat Plakat
Zwiń
plakat mały

IV Wiosenny turniej badmintona

2024-02-20

W dniu 6 kwietnia 2024r. odbędzie się turniej badmintona!!!

Rozwiń

IV Wiosenny turniej badmintona

2024-02-20

 

SOSiR wraz z KKS Wisła Skoczów

serdecznie zapraszają na

 

IV Wiosenny turniej badmintona

6 kwietnia 2024r. (sobota) o godz. 9:00

w kategorii mikst OPEN (gra mieszana).


  Miejsce startu i biuro zawodów: hala sportowa SOSiR, ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów

Zapisy: do 31.03.2024r. (niedziela), zgłoszenie par za pomoca formularza pod linkiem  kliknij tutaj

Weryfikacja: godzina 08.30 w biurze zawodów na hali sportowej nastąpi weryfikacja par i wypełnienie oświadczeń przez zawodników.

Udział będzie możliwy po podpisaniu oświadczenia o stanie zdrowia i RODO.

Start: Punktualnie o 9:00 nastąpi uroczyste otwarcie i rozpoczęcie zmagań.

Jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział, a nie będzie posiadał rakietki – zostanie mu ona wypożyczona.


 Kategorie (w grze mieszanej MIKSTY):

– amator A (grający regularnie, częściej niż 2 razy w tygodniu)
– amator B (grający mniej niż 2 razy w tygodniu)
– amator C (odbijający lotkę rekreacyjnie)


 Jeśli ktoś będzie chciał wziąć udział, a nie będzie posiadał rakietki – zostanie mu ona wypożyczona.

Nagrody: organizator zapewnia poczęstunek i napoje, pamiatkę niespodziankę dla każdego dla każdego, a dla trójki najlepszych par medale i puchar oraz dyplom!

Więcej informacji oraz regulamin imprezy na stronie organizatora  kliknij tutaj

Organizator : KKS "Wisła" Skoczów

Współorganizator: SOSiR

 

 

Zwiń
dekoracja

Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II

2024-02-15

W dniu 15.02.2024r. odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - zawody grupy II.

Rozwiń

Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II

2024-02-15

W dniu 15.02.2024r. w hali sportowej SOSiR oraz w sali gimnastycznej przy SP nr 1 w Skoczowie odbyły się eliminacje do finału powiatowego w piłce dzieci klas 4-6. W zawodach uczestniczyły po 4 drużyny dziewczyn i chłopców.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chybiu
  4. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bąkowie

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa w Strumieniu
  4. Szkoła Podstawowa w Mnichu

Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
dekoracja

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II

2024-02-14

W dniu 14.02.2024r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - zawody grupy II.

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II

2024-02-14

W dniu14.02.2024r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 oraz w hali sportowej SOSiR w Skoczowie odbyły się eliminacje do finału powiatowego w piłce siatkowej młodzieży szkolnej. W zawodach uczestniczyły po 3 drużyny dziewczyn i chłopców.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa w Ochabach
  2. Szkoła Podstawowa w Chybiu
  3. Szkoła Podstawowa w Strumieniu

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa w Strumieniu
  3. Szkoła Podstawowa w Mnichu

Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
rozdanie pucharu i dyplomów

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

2024-01-12

W dniu 12.01.2024r. w sali gimnastycznej SP-8 odbyły się Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

Rozwiń

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

2024-01-12

W dniu 12.01.2024r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczęta

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie

Chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń

LOKALIZACJA