AKTUALNOŚCI ZE STADIONU BESKID

zawodnicy na hali

Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach

2024-04-16

W dniu 16.04.2024r. w hali sportowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach.

Rozwiń

2024-04-16

W dniu 16.04.2024r. w hali sportowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach. Zawody polegały na jak najlepszej sprawności fizycznej uczniów 2,3 i 4 klas Szkół Podstawowych z gminy Skoczów.

2024-04-08

W dniu 6 kwietnia odbył się IV Wiosenny Turniej Badmintona.

Rozwiń

2024-04-08

W sobotę 6 kwietnia 2024 odbył się turniej badmintona par mieszanych na Hali Sportowej SOSiR w Skoczowie przy ul. Sportowej 6. Organizatorem wydarzenia był klub sportowy "KKS Wisła Skoczów" a  wpółorganizatorem Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turniej rozegrano w grze mieszanej – miksty. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali na 3 kortach od godz. 09.00 do 12.00, rozegrano 10 meczy po dwa sety (do 21 punktów), w każdym meczu można było zdobyć 6 punktów. Został zmieniony system przyznawania punktów za spotkania, co uatrakcyjniło rywalizację i stała się ona również bardziej sprawiedliwa – przy wyniku do 21:15 ( do i poniżej 15 pkt) drużyna wygrywająca set otrzymywała 3 punkty, drużyna przegrywająca set 0 pkt., a przy wyniku od 21:16 drużyna wygrywająca set otrzymywała 2 punkty, drużyna przegrywająca set 1 punkt.

Organizator imprezy wręczył zawodnikom dyplomy, słodycze oraz drobne upominki. Uczestnicy mieli zapewniony wytrawny i słodki poczęstunek oraz napoje ciepłe i zimne.

Z tego miejsca serdecznie już zapraszamy na PUCHAR KAPLICÓWKI 2024, który odbędzie się w czerwcu.

Najlepszą parą turnieju okazali się Marta Sztajnert i Mirosław Nowicki. Drugie miejsce zajęły Dorota Czech i Gabriela Haberny. Trzecie miejsce przypadło Sonii Gustowskiej i Maciejowi Gustowskiemu.

Zwiń
dekoracja najlepszych zawodników

IV Grand Prix Szachowe - Cztery Pory Roku z Szachami- relacja z II sesji

2024-03-21

20.03.2024r. odbyła się II sesja spotkań szachowych IV GP "Cztery Pory Roku z Szachami".

Rozwiń

2024-03-21

20 marca 2024r. odbyła się II sesja turnieju szachowego pt. IV Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami".

Wyniki turnieju ⇒kliknij.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kolejnej sesji zawodów, która odbędzie się 17 kwietnia 2024r. o godzinie 15.30 w auli Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie. Szczegóły w późniejszym terminie.  (SOSiR)

Zwiń
dekoracja

Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców- zawody grupy II

2024-02-15

W dniu 15.02.2024r. odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców - zawody grupy II.

Rozwiń

2024-02-15

W dniu 15.02.2024r. w hali sportowej SOSiR oraz w sali gimnastycznej przy SP nr 1 w Skoczowie odbyły się eliminacje do finału powiatowego w piłce dzieci klas 4-6. W zawodach uczestniczyły po 4 drużyny dziewczyn i chłopców.