Stadion Beskid

AKTUALNOŚCI ZE STADIONU BESKID

Rozgrywki szchowe

I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SOSiR

2019-06-08
Rozwiń

I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SOSiR

2019-06-08

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji 8 czerwca 2019r. zorganizował I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SOSiR. Impreza była organizowana jako impreza towarzyszaca 52. Dniom Skoczowa. Puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców wręczał Dyrektor Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zbigniew Gil. Wyniki z zawodów przedstawiono w osobnym pliku.

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji składa podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie za udostępnienie auli w celu realizacji turnieju oraz Panu Mirosławowi Fryczowi za pomoc sędziowską w turnieju. Szczególne podziękowania składamy Panu Piotrowi Piotrowskiemu za profesjonalną organizację i przeprowadzenie turnieju! (SOSiR)

Do pobrania:
  • Wyniki zawodów Wyniki zawodów
Zwiń
Rozpoczęcie zawodów

XX Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna

2019-06-07
Rozwiń

XX Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna

2019-06-07

07 czerwca 2019r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie, Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogórzu zorganizowali jubileuszową XX Gminną Spartakiadę Lekkoatletyczną. Na stadion przybyły reprezentacje poszczególnych gminnych szkół, w sumie ponad 400 uczniów. Wszystkich uczestników przywitał Burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu Grzegorz Topol. W momencie otwarcia jubileuszowej spartakiady został odegrany hejnał Skoczowa oraz uroczyście wciągnięto na maszt flagę Skoczowa.

Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwała Pani Jadwiga Dybczyńska oraz Pan Zdzisław Kołodziejczyk, pomysłodawca spartakiady.

W rywalizacji uczestniczyli uczniowie z klas czwartych do ósmych, którzy stoczyli rywalizacje o medale w następujących konkurencjach: skoku w dal, pchnięcia kulą, rzutu piłeczką palantową oraz konkurencjach biegowych na dystansach 1000m, 600m i 300m oraz w sprintach – 60m i 100m.

Najwięcej punktów wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie, drugie miejsce przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie, a trzecie - uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie. Kolejne Miejsca zajęły reprezentacje: Zespół Szkolno-Przedszkolny z Pogórza, Szkoła Podstawowa w Ochabach, Szkoła Podstawowa w Pierśćcu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiczycach.

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje nauczycielom szkół gminnych za pomoc w przeprowadzeniu spartakiady, a w szczególności nauczycielom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu, w tym Pani Jadwidze Dybczyńskiej za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie imprezy. Składamy również podziękowania Panu Zdzisławowi Kołodziejczykowi za prowadzenie spartakiady. (SOSiR)

Zwiń
Szachiści na podium

Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych - finał

2019-06-07

04.06.2019r. odbyła się czwarta finałowa edycja turnieju szachowego "Cztery Pory Roku z Szachami".

Rozwiń

Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych - finał

2019-06-07

04.06.2019r. odbyła się czwarta finałowa edycja spotkań szachowych Grand Prix Szachowe Szkół Podstawowych "Cztery Pory Roku z Szachami". Pierwsza edycja obyła sie 13.11.2018r., druga edycja odbyła się 15.01.2019r. trzecia edycja odbyła się 12.03.2019r. Puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Małgorzata Jasionowicz oraz Dyrektor Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zbigniew Gil. Wyniki z zawodów przedstawiono w osobnym pliku.

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji składa podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie za udostępnienie auli w celu realizacji poszczególnych edycji imprezy oraz szczególne podziękowania Panu Piotrowi Piotrowskiemu za profesjonalną organizację i przeprowadzenie zawodów! (SOSiR)

Do pobrania:
  • Wyniki 4 edycji turnieju Wyniki 4 edycji turnieju
  • Wyniki turnieju po 4 etapie -finał Wyniki turnieju po 4 etapie -finał
  • Wyniki rywalizacji szkół po 4 etapach Wyniki rywalizacji szkół po 4 etapach
Zwiń
Wspólne zdjęcie zawodników

Puchar Rzeki Wisły 2019

2019-06-06
Rozwiń

Puchar Rzeki Wisły 2019

2019-06-06

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Kobiecym Klubem Sportowym Wisła Skoczów oraz Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Skoczowie zorganizowali w dniu 05 czerwca 2019r. kolejny siódmy Turniej o „Puchar Rzeki Wisły” w piłce nożnej dziewcząt. Honorowy patronat przyjął Burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko, który przybył na otwarcie turnieju. Wszystkim zespołom życzył uzyskania jak najlepszych wyników i jednocześnie już gratulował zwycięzcom.

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn: LO im. P. Stalmacha w Wiśle, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Skoczowie, Zespół Szkół Ekonomicznych i Gastronomicznych w Cieszynie, FK IRP Czeski Cieszyn oraz LKS Wisła Mała. Wszystkie zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym. Słoneczna pogoda, a wręcz afrykański upał nie przeszkadzał drużynom w ostrej rywalizacji.

W turnieju zwyciężyły piłkarki z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Gastronomicznych im. MZC w Cieszynie gromadząc 12 punktów. Drugie miejsce wywalczyły piłkarki z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Skoczowie, zaś trzecie miejsce wywalczyły piłkarki z LO im. P. Stalmacha w Wiśle. Kolejne miejsca zdobyły piłkarki z FK IRP Czeski Cieszyn i LKS Wisła Mała.

Zespoły z grupy medalowej otrzymały puchary oraz dodatkowo, dla pierwszych trzech drużyn, przyznano medale. Puchary wręczał Burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko, zaś medale wręczała kierownik ds. promocji z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Skoczowie Pani Manuela Zdunek.

Dziękujemy Prezesowi KKS Wisła Skoczów Panu Andrzejowi Fajerowi za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy również wszystkim zawodniczkom, trenerom i opiekunom za uczestnictwo w turnieju. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. (SOSiR)

Zwiń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 7:00 – 22:00
sobota: 9:00 – 15:00

Skontaktuj się z nami:

698 668 739 33 852 55 18
Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
43-430 Skoczów ul. Górecka 2A

W skład Stadionu Miejskiego „Beskid” im. R. Kukucza wchodzą:

  • boisko z nawierzchnią trawiastą do piłki nożnej (wym. 100m x 64m) wraz z trybunami (na 800 osób),
  • boisko uniwersalne z nawierzchnią tartanową (wym. 38m x 23m),
  • bieżnia lekkoatletyczna (dł. 400m)
  • plac do pchnięcia kulą oraz skocznia w dal,
  • pawilon sportowy,
  • hala sportowa (wym. 29m x 18m) wraz z widownią (na 50 osób).

LOKALIZACJA OBIEKTU

Stadion Miejski “Beskid” im. R. Kukucza w Skoczowie
ul. Sportowa 6,
43-430 Skoczów